Team T-Force Delta RGB FF4D532G6200HC38ADC01 32GB 6200MHz DDR5 System Memory 2 x 16GB, White, CL38-38-38-78 1.25V
Compare
10 in stock
Delivery on 15, May 2026
SKU: 0765441659612 Category:
Description
Team T-Force Delta White RGB FF4D532G6200HC38ADC01 32GB System Memory DDR5, 6200MHz, 2 x 16GB, CL38-38-38-78 1.25V
RGB Colors & 120° Ultra-Wide Lighting
Supports Intel XMP3.0 for One-Click Overclocking
Strengthened PMIC Cooling Design
On-die ECC for System Stability
Power Management ICs (PMICs) Equipped for Stable, Efficient Power Usage
High-Quality ICs Selected for Stability & Reliability
Smart RGB IC Controllers Support Various Lighting Effect Software
The Lifetime warranty
*see warranty detail
T-FORCE
FEATURES
Power Management ICs (PMIC) Equipped for Stable, Efficient Power Usage
On-die ECC for Stable System
Equipped with Smart RGB IC Controller that Supports Various Lighting Effect Software
Memory Capacity
32GB (2 x 16GB)
Memory Type
DDR5
Module Type
DIMM
Memory Speed
DDR-6200MHz
Pin Configuration
288-pin
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Correction
Non-ECC
CL-tRCD-tRP-tRAS
CL38-38-38-78
Heat Sink
White
Working Voltage
1.25V